Vážení občané,

obracím se k vám před komunálními volbami jako lídr kandidátky ODS v Lanškrouně. Věřím, že mnohé z nás znáte osobně. Víte, že jsme realisté. Jsme lidé ochotní pracovat, věnovat čas a energii rozvoji města. Máme zkušenosti získané ve svých profesích i vedením města. Jsme poučeni z chyb.

Předkládáme vám náš volební program. Do jeho tvorby jste zasáhli i vy, občané města. Oslovili jsme vás v rámci akce Tvoříme program s občany (naše modrá zmrzlina). Byla jsem překvapena vaší ochotou věnovat svůj čas rozhovoru nad obsáhlým dotazníkem. Dokazuje to, že vás zajímají záležitosti města a přemýšlíte o nich.

S vaší inspirací jsme vytvořili odpovědný program. Každý z jeho devíti bodů má v následujícím volebním období zcela konkrétní řešení. Důležitým úkolem je realizace polikliniky. Chceme pro vás vybudovat přírodní koupaliště citlivě zasazené do rybníka Dlouhý, zrušit poplatek za parkování po dobu 30 min. a zajistit větší komfort při placení parkovného. Zasloužíte si zrušení poplatků za svoz komunálního odpadu, nové cyklostezky, vyhovující šatny pro sportovce a pozemky pro výstavbu rodinných domů.

Důležitá je péče o seniory, mj. rozšířením kapacity domova. Samozřejmá je podpora školství a kultury, včetně úsilí dobře využít nový kulturní dům. Chceme zachovat stávající sál zámku pro pořádání komorních akcí. Budeme i nadále v kontaktu s majiteli firem a budeme jim naslouchat. Bezpečí občanů a čistota města jsou pro nás samozřejmostí.

ODS má pro vás ta pravá řešení!

Mgr. Stanislava Švarcová