KandidátiVe čtvrtek 9. září se uskuteční první z několika akcí, kterými chtějí občanští demokraté v Lanškrouně oslovit voliče. Ve Sport Centru na Pivovarském náměstí bude od 19 hodin probíhat komponovaný kulturní večer. Na programu budou divadelní hry Audience od Václava Havla a Obíračka od Hanse Gregara. Součástí programu je koncert Sylvie Krobové. Vstupné je dobrovolné a výtěžek bude věnován na veřejnou sbírku ve prospěch magnetické rezonance Orlické nemocnice v Ústí nad Orlicí.

V sobotu 11. 9. 2010 bude od 8 do 12 hod připraven u Haly B. Modrého program pro děti. K dispozici bude mít skákací hrad, balónky s logem ODS, bonbóny a drobné ceny do případných soutěží.
V neděli 3. října pozve MS ODS v Lanškrouně všechny zájemce do Haly B. Modrého na ?Bruslení s ODS?. Akce je určena především pro rodiče s dětmi, pro které je připraveno nejedno překvapení.
Ve středu 13. října je v areálu Sociálních služeb připraveno neformální setkání s kandidáty pod názvem ?Naše srdce bije pro Vás?.
Všichni kandidáti do komunálních voleb chtějí vyvinout maximální úsilí pro to, aby ODS zvítězila, udržela post starosty a i v dalším volebním období udávala hlavní směr rozvoje města.