Archive for Září, 2018

Pečeme s ODS – 1. 10. – 14:00


Zveme Vás na setkání s kandidáty ODS Lanškroun.
Potkáme se na několika místech ve městě, kde se můžete seznámit s naším volebním programem a diskutovat s námi.
Uvidíme se na náměstí J. M. Marků, u Dělnického domu, u Krčmy, v Lorencově aleji a na sídlišti U papíren zítra po 14. hodině.

Dobrého chleba a dobrých nápadů není nikdy dost!
[powr-map id=e2d95cfd_1538259669]

Volby 2018 – Pozvánka k volbám

Volby 2018 – Penzion pro seniory

Budeme urychleně hledat řešení zvýšení kapacity domova pro seniory i v jiných lokalitách s pobídkou pro soukromé investory. Rozšíříme služby domácí péče pro rodiny, které se starají o dlouhodobě nemocného člena rodiny.

Volby 2018 – Cyklostezky

To, že umíme vybudovat cyklostezky, jsme v minulosti již dokázali směrem na Albrechtice a Rudoltice. Zrealizujeme plánované cyklostezky do Žichlínku a do Sázavy, příp. i bez dotace.

Vážení občané,

obracím se k vám před komunálními volbami jako lídr kandidátky ODS v Lanškrouně. Věřím, že mnohé z nás znáte osobně. Víte, že jsme realisté. Jsme lidé ochotní pracovat, věnovat čas a energii rozvoji města. Máme zkušenosti získané ve svých profesích i vedením města. Jsme poučeni z chyb.

Předkládáme vám náš volební program. Do jeho tvorby jste zasáhli i vy, občané města. Oslovili jsme vás v rámci akce Tvoříme program s občany (naše modrá zmrzlina). Byla jsem překvapena vaší ochotou věnovat svůj čas rozhovoru nad obsáhlým dotazníkem. Dokazuje to, že vás zajímají záležitosti města a přemýšlíte o nich.

S vaší inspirací jsme vytvořili odpovědný program. Každý z jeho devíti bodů má v následujícím volebním období zcela konkrétní řešení. Důležitým úkolem je realizace polikliniky. Chceme pro vás vybudovat přírodní koupaliště citlivě zasazené do rybníka Dlouhý, zrušit poplatek za parkování po dobu 30 min. a zajistit větší komfort při placení parkovného. Zasloužíte si zrušení poplatků za svoz komunálního odpadu, nové cyklostezky, vyhovující šatny pro sportovce a pozemky pro výstavbu rodinných domů.

Důležitá je péče o seniory, mj. rozšířením kapacity domova. Samozřejmá je podpora školství a kultury, včetně úsilí dobře využít nový kulturní dům. Chceme zachovat stávající sál zámku pro pořádání komorních akcí. Budeme i nadále v kontaktu s majiteli firem a budeme jim naslouchat. Bezpečí občanů a čistota města jsou pro nás samozřejmostí.

ODS má pro vás ta pravá řešení!

Mgr. Stanislava Švarcová

 • 0 Comments
 • Filed under: Volby 2018
 • Volby 2018 – Poliklinika

  Poliklinika je pro ODS Lanškroun prioritou.

  Souhlasíme s názorem většiny občanů Lanškrouna, že výstavba polikliniky je zásadním úkolem pro nové vedení města. Na základě sociálního průzkumu vyplynulo, že občanům nezáleží, kdo bude investorem. Budeme optimalizovat projekt výstavby polikliniky navrhovaný současným vedením města.

  Volby 2018 – Pozemky

  Představujeme další bod volebního programu ODS Lanškroun.

  Přinášíme další video představující volební program ODS Lanškroun.
  Voda na koupališti často neni vhodná ke koupání, proto jsme si nechali u odborné firmy zpracovat vlastní studii přírodního biotopového koupaliště.

  Volby 2018 – Šatny

  Vybíráme další z bodů volebního programu ODS Lanškroun. Tentokrát se zaměříme na nedostačující zázemí pro lanškrounské sportovce a žáky škol.

  Volby 2018 – Parkování

  Představujeme další z priorit našeho volebního programu.